suplementy


Powinny one rozważyć stosowanie odżywek opartych na białkach jaj albo roślinnych (z soi, grochu, ryżu, konopi albo mieszanek tych źródeł).

Jeśli zaś chcesz, aby koktajl miał słodki smak, po prostu dodaj do niego i zmiksuj ulubione owoce i przyprawy (świetnie sprawdzi się cynamon). Nie wierz też, że koktajle białkowe mają jakiś magiczny wpływ na odchudzanie. Problemem są jednak dodatki, które do nich przeważnie trafiają.

Zawarte w nich białko jest naturalnego pochodzenia. Kobiet ćwiczących siłowo jest jednak jeszcze relatywnie niewiele i większość aktywnych pań chodzi raczej do klubu na różnego rodzaju zajęcia fitness, biega albo ćwiczy w domu przed telewizorem czy monitorem. Drugim powodem jest to, że ważąca 60 kg kobieta, która trenuje siłowo, ma zupełnie inny skład ciała niż jej ważąca tyle samo nieaktywna koleżanka - w jej ciele jest po prostu więcej mięśni.

W organizmie nieustannie zachodzi proces degradacji białek i ich wymiany na nowe, dlatego tak ważne jest, abyś dostarczała materiałów niezbędnych do przeprowadzenia tego procesu. Sprawa wygląda kusząco, bo jeśli rzeczywiście wystarczyłby jeden białkowy koktajl, żeby to całe odchudzanie mieć z głowy, to czemu by nie? Jeszcze wcale nie tak dawno używali ich głównie kulturyści, którzy przyjmowali ogromne ilości białka, aby zasilić potężną masę mięśniową.

Jeżeli interesuje Państwa konkretny smak danej odżywki lub mało popularny suplement prosimy kontakt z nami. Poza tym gromadzimy w nim suplementy diety takie jak różnego rodzaju magnez, witaminy i minerały, produkty na stawy, dobry sen, a nawet wspierające poszczególne narządy np.: serce czy wątrobę. Wyrażając zgodę, otrzymasz reklamy produktów, które są dopasowane do Twoich potrzeb.

Produnkt doskonale się rozpuszcza chodź muszę przyznać, że osobiście wolę smak czekoladowy, ale nie mogłem... Smak po prostu wymiata, odkąd pierwszy raz spróbowałem ciasteczka, cały czas na nim bazuje i nie zapowiada się, żebym... Podobne (pod względem składu) produkty, ale nieznanej mi jakości można nabyć za cenę ok. 60zł za 1kg.

109zł to moim zdaniem zdecydowanie za dużo, jak na markę, która nie jest obecnie rozpoznawana w Polsce i dopiero wchodzi na rynek. Przed testem miałem obawy, ponieważ od ponad roku nie używałem odżywek białkowych po wcześniejszych problemach gastrycznych z podobnymi produktami. To również szansa dla tych, którym ciężko przychodzi jedzenie tuż po wysiłku.

Dzięki temu spożywając napój dostarczamy po wysiłku nie tylko kalorie, ale uzupełniamy też powstałe w trakcie wysiłku braki w nawodnieniu. W przypadku odżywek to istotne, ochrona przed kontaktem z powietrzem i wilgocią pozwala zachować ich właściwości, nie tyle energetyczne, co smakowe. Nie ma w tym jednak nic odkrywczego, producent chwali to jako jedną z głównych zalet produktu.

Odpowiednio szybko i właściwie uzupełnione zapasy pozwolą na wykorzystanie odbytego wysiłku jako efektywnego bodźca treningowego, a także pomogą być gotowym na następne wyzwanie. Kończy się, gdy jesteś znów nawodniony i uzupełniłeś braki paliwa wykorzystane podczas aktywności. Musisz zdać sobie sprawę, że trening nie kończy się w momencie, gdy przestajesz biec lub zsiadasz z roweru.

Jeśli dajesz siebie wszystko na siłowni czy biegowej bieżni, nie pozwól by Twój wysiłek poszedł na marne i równie mocno staraj się jak najwyższą jakoś pozostałych aspektów treningu.

Top