Inetligentne domy Wrocław


Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Tagi dla artykułu

automatyka domowa, inteligentny dom

foto
Skuteczne pozycjowanie stron Wrocław


Inetligentne domy Wrocław

Dzięki innowacyjnej metody można automatycznie sterować roletami w całym domu, bramą wjazdową bądź jeszcze nowymi urządzeniami podłączonymi do systemu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który kieruje się całym domem, zapewne być dodatkowo panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED tak mocno bogaci się z tradycyjnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do starego oświetlenia, a następnie szukanie wyjść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest godnym błędem!

Jak pokazuje się, rozsądne, inteligentne oświetlenie jest opłacalne dla środowiska naturalnego nie właśnie ze względu na sprzyjanie energooszczędności, ale i ze względu na pomoc ciemnego nieba przed niepożądanym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a oraz z wieloma innymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym pozbawionymi wad pozostałych, dostępnych na zbycie czujników. Dzięki zdalnwej kontroli idącej na monitorowanie urządzeń automatyki swej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać pójścia na trasa, nawet skoro jesteś mina domem.

Inteligentny dom

Dla użytkowników systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest użycie możliwości tej automatyki przy zastosowaniu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W niniejszy droga w dowolnej chwili można zobaczyć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że apartament jest wygodny. Mając do dyspozycji tablet lub pilot możemy zarządzać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeśli mamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega głównie na tym, że dobre procesy mogą trwać bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy wielkim wietrze, symulacja naszej obecności w domu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W kolekcji sklepu znaleźć można jeszcze ograniczniki mocy i nowe wyposażenia oraz akcesoria techniczne, dzięki którym inteligentny ród z marzenia, stawanie się rzeczywistością. Skoro nie ma nas w budynku, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że człowiek istnieje w życiu.

I choć wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma wpływu na ostatnie, jak korzystny jest polski pies (w obu przykładach to spacery powinny zaspokajać jego potrzebę aktywności!), to o mieć kilku rzeczach, które sprawią nasz nowy dom miejscem zdecydowanie dużo łagodnym dla psa. Stąd te warto poświęcić swój wolny pora na przemyślanie rozplanowanie wszystkich punktów w zakresu budynku oraz wysokie zdefiniowanie znaczeń dla nich danych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i zdobyć nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie po chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny koleś i sprawny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i prowadzić system razem ze Można przygotować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na diagramie, a Panasonic pracuje teraz ponad wieloma innymi urządzeniami, jakie będzie bogata łatwo dodać do sieci, gdy zostaną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące narzędziami w zadanym etapie lub w rezultatu zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż potrafimy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w ogrodzie bądź zamknięcie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Kamera taż jest tyle ciekawa, że może odbywać niezależnie z tego czy posiadamy w znanym domu wspomniany system SmartHome czy ponadto nie. Postęp technologiczny przyczynił się do powstawania takich systemów inteligentnego domu, które pomagają szybki montaż, i przy tym są tanią i przyjemna metodą pytania tego, co aktualnie dzieje się w zakładu. Dzięki temu znacznie urządzeń ponadto będzie potrafiło stanowić utrzymywany zdalnie bądź rządzony przez AI. Technologia smart home nie musi obniżać się jednak właśnie do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to rozwiązanie może uzyskać ogromną popularność, jest przestrzeń biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, może w czasie 10 lat staną się one standardem, na całej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z wysokiej półki, dziś dostępne już nawet w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to niestety miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu urządzeń w ramach jednego ekosystemu to rzeczywiście kuszące perspektywy, należy zawierać się z prawdziwymi problemami, jakie mogą spotkać „po drodze”. System odpowiedzialny za nie umieszcza się z budów czujników temperatury (które również sterują ogrzewaniem) i dymu również z budów przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co znacznie wszystkie kamery zainstalowane w lokalu mają okazja i podglądu online, dzięki czemu możemy sprawdzić, co dzieje się w polskim domu chociażby w toku swej nieobecności. Głównym zadaniem instalowanego organizmu jest poprawa komfortu użytkowania, a dodatkowo zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak jeszcze obniżenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, łącząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają opracowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w zakładu i przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w sterowaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne albo nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która rozmawia na zaleta takich podejść, istnieje też to, że systemy inteligentnych domów pozwalają na poczynienie znacznych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację domu oraz zapisują się w zasady budownictwa ekologicznego. Potrafi się wydawać, że wnętrze apartamencie w tak zaawansowaną technologię to ciężki temat, jednak to właśnie marzenie i wszystka dziedzinę że bronić się zautomatyzowana. Dzięki niemu umiesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu lub telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo małym kosztem możemy napawać się komfortem jaki podaje nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po przejściu go w sposób „D2000i” Zatrzymujemy się posiadaczami w duzi funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje ponad sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale wymaga to podłączenia dodatkowych elementów oraz co za tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w rodzaj ogólny oszacować gdyż chce od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie z tego, jaki styl rozwoju obierze w perspektyw technologia smart home, już teraz stopniowi ona kuszącą propozycję dla pań planujących nie tylko poprawić swój komfort życia, ale też tak zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Także jak kilkanaście lat temuż sporo z nas dziwiło się, czy systemy solarne właśnie są energooszczędne, właśnie właśnie możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, kiedy również fizycznym), które reaguje na obecność lub lukę w miejscach i stopień natężenia naturalnego oświetlenia To zarówno sterowanie ogrzewaniem w wszystkim z mieszkań w osobna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a i sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stanu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Gdy wtedy wcześniej zostało wspomniane, urządzenia budują się ze sobą drogą bezprzewodową, więc nie wymagają okablowania, oraz co wewnątrz tym idzie, ich budowa nie jest otwarta dla posiadaczy domu.

Centrala pogodowa

Dla wielu osób samą spośród najistotniejszych zalecie, które daje instalacja w budynku tego gatunku aparatu będzie ostatnie, że przy użyciu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować wszystkimi systemami zainstalowanymi w lokalu. Inteligentne być potrafią się te niezwykle charakterystyczne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a ponadto inne, mniej popularne elementy, leczące w dostosowaniu domu pod swoje potrzeby. Jednak tenże jeden czujnik (też po przeprowadzeniu odpowiednich ustawień), widać nie tylko włączyć światło, ale i uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie znajdującej się w otoczeniu wejścia kamery i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą połowę tego poradnika , dotyczącą mienia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów a że razem z danymi tam zawartymi zgromadziłeś całe niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie idźmy przesądom, że czym łatwo i dłużej świecą się lampy wokół swego domu, tym staje się bardziej pewny na leczenie złodziei, czy wandali. Niestety, wiedza tym, że inteligentne oświetlenie może inteligentny dom Wrocław działać ekologii także poprzez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż również nie przebiła się do popularnej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

O także przy wyborze technologii, zwrócić opinię na te, które traktowane są przez wielkie firmy na zbytu mieszkaniowym, co pozwala na kompatybilną rozbudowę systemu a na podzielenie inwestycji na etapy. Poznaniem tym decyduje się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby można było zarządzać nimi z jakiegoś tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota czy te komputer. Można to powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję podobną do tej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne stało się pracowanie i zwiększanie systemu, oraz zatem spowodowało za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Dlatego i powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeżeli chcemy cieszyć się urokiem dostarczanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że facet, który sławi się samochodem, domem, kasą, jest piękny, dobrze zrobiony, ma zwolnienia z dalekich krajów ma problem ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie oraz we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial fakt jest pewna- zdradzil zone, ruch w koniec i zrujnowal moje zycie.cierpienie jest nie do opisania.zwlaszcza jesli sie lubi i uklada zycie ze prostym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci również nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny lokal w oparciu o urządzenia naszej firmy Ampio

Chciałbym zorganizować w nim dość # inteligentnydom Co zasada w części stanowi on teraz gotowy, a nie mam szanse jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale uważam że co właściwie uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże jakże odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma pozwoli na prowadzenie ponad 100 nowych materiałów w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejś operacji, ale jednocześnie możemy sprawdzić, czy puściło ono do kraju wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i ponownie automatycznie się otworzyła. Jako daleko realna jest integracja oświetlenia domu z kolejnymi instalacjami; w realizacji nazywa to, że np. uruchomienie danej sprawy może tworzyć się z automatycznym opuszczeniem rolet czy z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która zna że to akurat nas należy wpuścić, a garaż już jest otworem i złapie się po tymże jako będziemy w sposobie – rzeczywiście będzie robiło działanie w domach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest urządzeniem nowym i bardzo istotnym, zaoferowany w bardzo powszechnej formie, dzięki czemu jego budowa i budowa ma jedynie kilka sekund, i nieskomplikowany proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w prostym domu każdy sam.

Komentarze: 100


noavatar.png
Greta 2018-09-10

Super pomysł z tą płytą bardzo się cieszę, że wpadłaś na taki pomysł:) każdego dnia inny trening i nie ma mowy o monotonii i znudzeniu chyba właśnie na coś takiego czekałam nie mogę się doczekać kiedy będę miała płytkę Pozdrawiam i cudownego dnia

noavatar.png
Maurycy 2018-09-10

2-3 lata temu post w wigilię został zniesiony przez

noavatar.png
waldemat 2018-09-10

Super:D wesołych świąt ?

noavatar.png
Heloiza 2018-09-10

Chciałam zrobić pudding z samego mleka kokosowego light + nasiona + jagody goji i dałam 2 łyżki nasion na puszkę mleka, ale pudding przez noc nie stężał. Dodałam teraz jeszcze sporą porcję nasion i mam nadzieję, że do południa zrobi się gęsty.Gdzie popełniłam błąd?Pozdrawiam!

noavatar.png
Stefan 2018-09-11

Proszę wybierać te pełnoziarniste.Pozdrawiam

noavatar.png
wladyslawa 2018-09-11

Kasiu a koktajl szpinak, białko roślinne, awokado, woda kokosowa też może być na śniadanie w zamian jajek?

noavatar.png
wislawa 2018-09-11

Można połączyć kilka treningów 1 minutowych w jeden dłuzszy trening. Każda modyfikacja dozwolona dnia.

noavatar.png
Feliks 2018-09-11

Kasiu, ja ćwiczę z aplikacją ale niedługo kończę już treningi i co dalej? mam zaczynać od początku programów?

noavatar.png
Konrad 2018-09-11

czy podasz także, co jeść by nasza pupa była krągła i jędrna

noavatar.png
Borzysława 2018-09-11

Kasiu, uwielbiam za to ze ciagle poszerzasz swoja wiedze, jestes inteligetna i taka ..normalna 😉 nie mam nic przeciwko reklam ale jestes zaskoczona ze wspierasz biznes farmaceutyczny…

noavatar.png
Dymitr 2018-09-11

Pani można prosi o więcej informacji na temat proszku zasadowego, działKasia, gdzie go można kupić.

noavatar.png
Feliks 2018-09-11

O moj zastanowcie sie czasem.

noavatar.png
Mikołaj 2018-09-11

„-Posiłki białkowe jedz w pierwszej połowie dnia.”Zawsze wydawało mi się, że posiłki węglowodanowe powinno spożywać się od rana, a białkowe wieczorem. Czy jest to błąd czy po prostu mam deficyty merytoryczne ;)?Pozdrawiam :)!

noavatar.png
Eryk 2018-09-11

Odpowiednia dieta potrafi zdziałać cuda. Oprócz tego ja zażywam kapsułki z pierzgą pszczelą oraz witaminę c. Daje to znakomite efekty i prawie nigdy nie choruję

noavatar.png
Klement 2018-09-11

Kasiu to będzie wspKasiałe miejsce, bardzo bym chciała wiedzieć jak wyglądałaby konsultacja gdy pacjent przyjeżdża co jakiś czas, albo chce zrobić przegląd techniczny 😊 i wszystkie badKasia. Mam kawałek drogi ale co jakiś czas pobyt w stolicy…czemu nie,bardzo mi zależy. Twoja 😉

noavatar.png
Edyta 2018-09-11

A ja uwielbiam jesień piękna pora roku. Mówi się, że jesień to deprymujący okres, a wystarczy pozytywne nastawienie Genialnie teraz wygląda ten blok

noavatar.png
Heliasz 2018-09-11

Pani a czy w piotrze i pawle będą musy kokosowe bo coś nie widze jest tylko olej??? i jeszcze jedno z czym można zrobić lio shake????. W opisie pisze żeby dosypać do potraw???

noavatar.png
Bożo 2018-09-11

czesc. nie obchodzi mnie to wszystko – dieta sport… ogladam tylko zdjecia, bo jestes piekna kobieta. pozdrawiam

noavatar.png
Klaudyna 2018-09-11

Ja myślę, że raczej nie ma co przekonywać co do zasadności spożywKasia jaj. Ale jak są jacyś nie przekonani. To mimo wszystko trzeba to robić. Pozdrowienia.

noavatar.png
Bartłomiej 2018-09-11

Dzien dobry!Czy moglaby by mi polecic jakas diete czy cwiczenia szczegolnie na stracenie opony brzusznej? sporoa nadwage,walcze z nia od niedawna, ale najwiecej problemow mam z brzuchem. Chyba mam tzw otylosc brzuszna zle sie z tym czuje. Bardzo prosze o rade.Z gory dziekuje!Magdalena

noavatar.png
Lenart 2018-09-11

Witaj w poście piszesz o odstawieniu glutenu w celu sprawdzenia organizmu na jego brak(jestem za), a jak to jest z małymi dziećmi w wieku mam 5 miesięczną córkę i niedługo będę musiała jej rozszerzać dietę(póki co karmię piersią) i wręcz zalecane jest wprowadzenie glutenu do diety maluszka, więc informacje są tu bardzo sprzeczne. Wprowadzać gluten czy nie??????????????

noavatar.png
Ernestyna 2018-09-11

Szerokie ma zastosowanie czarny bez. Można powiedzieć, że pomaga leczyć wiele chorób bądź dolegliwości. Warto go zastosować. Przygotowuje pani wiele cennych i unikatowych informacji. Pozdrawiam.

noavatar.png
Rufin 2018-09-11

Witam pani. Co jest lepsze do 5 latka olej kokosowy czy oliwa z oliwek. Pozdrawiam

noavatar.png
Hugo 2018-09-16

Jaka jest kaloryka plackow?

noavatar.png
Barnaba 2018-09-16

Alicjo, powinnaś wejść w –> i przejść przez procesPozdrawiam

noavatar.png
Neonila 2018-09-16

Jasne! dobra droga 😉

noavatar.png
Stefan 2018-09-17

Artykuł super!!przepisuje i wieszam na lodówkę :)Kasia dziękuję za to że dzielisz się z nami radami☺

noavatar.png
Alicja 2018-09-17

no tak, człowiek jest jedynym gatunkiem, który kradnie mleko innym gatunkom…

noavatar.png
Dacjusz 2018-09-17

Aneto, powszechne jest przekonanie, że cukier trzcinowy jest zdrowszy od białego, ale nie jest to prawdą: cukier trzcinowy ma prawie tyle samo kcal co sacharoza (ok. 1 kcal w 1 g), a przy tym ma większy indeks glikemiczny: c. trzcinowy – 1 , c. biały – 1 . Ja polecam stewię: 0 kcal i 3!

noavatar.png
Bernard 2018-09-17

Należy wypróbować też to ciastko. Pewnie jego smak jest niesamowity. Ciastka jednak jest to specyficzna dziedzina, że po prostu trzeba umieć je piec. Nie każdy ma do tego rękę. Ale widać pani ma jak najbardziej.

noavatar.png
Ładysław 2018-09-17

Przepiękne ujęcie jedno z najpiękniejszych najbardziej naturalnych które dotychczas widziałam. Czy to robiła to zdjęcie ?.A co do snu bardzo ważna sprawa. Jak miałam małe dzieci mój mąż pytał się jaki prezent chce na urodziny a ja odpowiedziałam 4 godziny snu w nocy…Teraz dzieci dorosły są mogę spać czasami nie ,bo zbliżająca się menopauza komplikuje sprawy. Pozdrawiam i dziękuje za ten i inne ciekawe artykuły.

noavatar.png
Maks 2018-09-17

zależy z jakiego warzywa, sok z buraków i marchwi lepiej wypić do 2 h, natomiast owoce np sok z pomarańczy najlepiej wypić po 1 minutach, gdyż jest to zbyt duża bomba energetyczna.pozdrawiam

noavatar.png
Basia 2018-09-17

Ile razy w tygodniu można jeść łososia. Szczerze mówiąc mam hamulce przed tą ryba ze względu na jej hodowlane korzenie. Czy zakup dzikiego łososia daje nam możliwość jedzenia go częściej?

noavatar.png
Henia 2018-09-17

Przepis nr. 9. Czy rodzaj płatków ma znaczenie? orkiszowe wchodzą w grę? że blendujemy daktyle razem z pozostałą wodą ?

noavatar.png
Radomil 2018-09-17

Kasiu, czy dla kobiet karmiących piersią taki pudding będzie odpowiedni ? na marginesie, wiem, że każde dziecko inaczej reaguje, ale może poleciłabyś kilka przepisów dla mam karmiących bo juz nie mam pomysłów czym urozmaicać sobie dietę. Pozdrawiam ! ☺️

noavatar.png
Jacek 2018-09-17

Widzę, że jestem taką samą napaloną mKasiaczką „zdrowojedzeniową” jak. Tylko w nadal jest problem z produktami dobrej jakości. Muszę odwiedzić wiele sklepów, aby zaopatrzyć się w ekologiczne jedzenie na cały tydzień, tak więc zaczynam od gdzie można dostać mleko, jogurty, jajka, ser, cytryny, papryka, ziemniaki, gruszki, śliwki, kiwi, cebula, jabłka, marchew – oczywiście wszystko bio, następnie lecę do a tam bio buraki, seler, pietruszka, czosnek, również cebula i marchewka, jajka. Potem wpadam do a tam mam raj, bo od różnego rodzaju orzechów, po koncentraty pomidorowe, sosy do makaronów, pesto, wafle ryżowe i kukurydziane, makarony, ocet jabłkowy, oliwa, musli, chipsy kokosowe, zdrowa żywność bezglutenowa, miody, suszone pomidory i wiele, wiele innych ciekawych rzeczy. A jeszcze jak starczy mi sił, to zahaczam o gdzie są bio mąki, soki, twaróg, musli itp. A jeszcze jak mi czegoś braknie, to zamawiam z np ukochane nasiona chia. Tam jest wszystko, fachowa obsługa, błyskawiczna wysyłka. Cały mam obcykany, o kosmetykach ekologicznych to już nawet nie wspominam potem przez cały tydzień kombinuję z różnymi przepisami. Jeżeli ktoś jest takim mKasiakiem jak ja to zapraszam na wspólne zakupy, pomogę, doradzę, bardzo dużo czytam na temat zdrowego odżywiKasia, to jest moja pasja.

noavatar.png
Klaudian 2018-09-17

Nie koniecznie, ponieważ cukier zawarty w miodzie ma działanie zakwaszające.Pozdrawiam

noavatar.png
Oskar 2018-09-17

Super, pyszota!

noavatar.png
Onufry 2018-09-17

Przepraszam za te znaki zapytKasia, miał być kciuk w górę :/

noavatar.png
Liberat 2018-09-18

Tak obserwuje, że jest pani specjalistką w kwestii dzieci. Na pewno wyrośnie na sportowca. Nie ma innego wyjścia. I będzie żyła sto lat. Bo mama dba o jej zdrowe nawyki żywieniowe. Pozdrowienia.

noavatar.png
Henia 2018-09-18

jajka można zastąpić siemieniem lnianym

noavatar.png
Innocenty 2018-09-18

Również piję wodę regularnie przez cały dzień!!!!!:)))))))))))))))))))))))Serdeczności:)

noavatar.png
Budzigniew 2018-09-18

Poprawione 😉 dzięki!

noavatar.png
Orestes 2018-09-18

Kasiu,brawo za ripostę,też mam firmę i pracuję ciężko w każdą sobotę i niedzielę.Ludzie niestety wiecznie marudzą i nie pomyśłą żeby kogoś uszanować za jego wysiłek.Pozdrawiam.

noavatar.png
Ireneusz 2018-09-18

O co chodzi ze smalcem? jednak zdrowy? gęsi smalec się pojawił, hmmm dziwne

noavatar.png
wojciech 2018-09-18

Oj widzę ze chodzimy do wspólnego lekarza. Biorę schisandre od dawna i jest rewelacyjna

noavatar.png
Ciechomir 2018-09-18

nie, nie te kulki bez daktyli

noavatar.png
Jerzy 2018-09-18

Tak polecam ćwiczę z apka i naprawdę daje niezły wycisk. Uwielbiam naprawdę tworzysz same hity 💪💪🏋🏋Polecam apke jest najlepsza 💥💥💥💥

noavatar.png
Dobrowoj 2018-09-18

Wow, jestem pod wrażeniem! kolejnego projektu z pewnością jest wspKasiały:)

noavatar.png
Seba 2018-09-18

Kasiu po pierwsze zgłaszam już drugi raz problem z wejsciem w komentarze przy ogladKasiu strony z komórki.Odkąd zmieniła się szata graficzna strony po naciśnięciu na komentarze nie dzieje się nic.Teraz pisze z laptopa.Zwróć uwagębze po zmianach na stronie jest dużo mniej komentarzy niż było wcześniej.Apropos zaś kawy, mogłabyś napisać dokładnie jak ja zrobić? tzn masz kawe zaparzoną i blendujesz z resztą składników?

noavatar.png
Hubert 2018-09-18

Dobry wpis, bo mala jest świadomość na ten temat. A przecież 1 % odporności bierze esie z przewodu pokarmowego i dbanieo nią to podstawa!

noavatar.png
urszula 2018-09-18

Kasiu jesteś zajebista w tym co robisz. Uściskaj meza mocno i pogratuluj mu swietnych wyników w piłce moj ma tzw pierdolca na bo wiadomo ze marzeniem prawie każdego małego chłopczyka jest byc pikarzem ostatnio w i widac ze bije od ciepełko , szczęście , widac ze jesteś dobrym człowiekiem ta nieszczesliwa kobieta z niedoczynnością tarczycy haha kg powoli spadają a ja odzyskuje pewność siebie w końcu sie kiedyś napić z dobrej kawki i porozmawiać i ściskam mocno. Daria z

noavatar.png
Piotr 2018-09-18

Super wyprobuje😊

noavatar.png
Bolemysł 2018-09-18

Kasiu a co powiesz o mące orkiszowej? że zawiera gluten, ale chyba jest zdrowsza od pszennej i ma mnie glutenu? raczej nie …

noavatar.png
Herakles 2018-09-18

Kasiu czy ksylitol nie niszczy naturalnej flory bakteryjnej? drażni on jelit? mam wątpliwości.

noavatar.png
Marika 2018-09-19

Czekamy na ksiazke:)

noavatar.png
Łucjan 2018-09-19

Upiekłam z mąką ryżową i owocami miechunki, pyszny ! <3

noavatar.png
Bernardyna 2018-09-19

Kochana co sądzisz o smażeniu na oleju kokosowym nierafimowanym? ☺️

noavatar.png
Konstanty 2018-09-19

Super post!Kasiu kiedy wejdzie aplikacja?☺💪💪

noavatar.png
Edwin 2018-09-20

Banalny błąd w tytule – „niesmaczne” piszemy razem. Szanuj czytelnika – ktoś z wyższą oceną z języka polskiego powinien wcześniej czytać twoje posty.

noavatar.png
Narcyz 2018-09-20

Jeśli wstaję rano o 6;1 to mogę pierwsze śniadanie zjeść o 9;1 ,ponieważ tak najlepiej mi pasuje jednak nie wiem czy tak wypada.

noavatar.png
Erhard 2018-09-20

mleko nie jest pokarm dla nas!

noavatar.png
Filip 2018-09-20

Przepyszna !!!

noavatar.png
Maria 2018-09-20

Oczywiście, że nie. Dodatkowo działa wysuszająco na wątrobę. Wszystko z umiarem.Pozdrawiam

noavatar.png
Benita 2018-09-20

Kasiu,zgodnie z rada kupilam kasze jaglana na sniadanie-jest pyszna!!!ale czy moglabys doradzic z czyn ją jadac wlasnie jako pierwszy posilek dnia?dziekuje

noavatar.png
Jasiek 2018-09-20

Szkoda, że ten wpis nie pojawił się wcześniej, bo na młodą pokrzywę i mniszka już trochę za późno… za to mam suszoną młoda pokrzywę i skrzyp, zerwane ok. 1,5 miesiąca temu, i codziennie piję herbatkę z pokrzywy i skrzypu

noavatar.png
Ewaryst 2018-09-21

Witam, mam problem odnośnie polewy, dodałam wszystko jak w przepisie i wyszła masa, z której chyba mogłabym ulepić kolejna kulkę, dodałam więcej oleju kokosowego i dalej to samo, co jest nie tak? olej kokosowy? o odpowiedź.

noavatar.png
Hanna 2018-09-21

Kasiu w twoich autorskich treningach dużo jet takich ćwiczeń stabilizacyjnych!!!dzięki za nie

noavatar.png
Minogniew 2018-09-21

Mega pomysł! a moze planujesz wprowadzenie diety kobiety w ciazy? ???

noavatar.png
Adam 2018-09-21

Mmmm…:))mam ochotę?

noavatar.png
Noemi 2018-09-21

Pani a ile powtórzeń każdego ćwiczenia z tych zaprezentowanych na filmiku potrzeba w jednym treningu?

noavatar.png
zuza 2018-09-21

WspKasiale, ze otworzylas takie. Gratulacje !!!

noavatar.png
Amanda 2018-09-21

Ja do odkwaszKasia przywiozłam pierwsze zbiory sałaty mojej babci. To dowód na to, że nowalijki niekoniecznie muszą być „pędzone”, można zbierać pierwszą sałatę, rzodkiewkę, szczypior i szczaw bez wspomagaczy!

noavatar.png
Horacy 2018-09-21

Dzień dobry />Każda odsłona kulek mocy, które proponuje jest genialna ! ????Dzisiejszą nowa odsłonę na pewno zaraz wypróbuje. Na pewno będzie petarda!A czy zamiast kakao można użyć karob?Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia ♡

noavatar.png
Olgierd 2018-09-21

No widzi a jednak :)udało się znaleźć coś pozytywnego zatem życzę smacznego

noavatar.png
Marietta 2018-09-22

Ale na czym ulozyc owoce?. Po upieczeniu sernika nie beda sie trzymaly. W opisie,mowa o pysznym musie. W przepisie,ani slowa :-).

noavatar.png
Tadeusz 2018-09-22

Kasiu, czy jest jaki sposób żeby zwykłe naleśniki również były zdrowe? Pozdrawiam.

noavatar.png
Mati 2018-09-22

Kasiu, wanilię stosujesz?

noavatar.png
Heloiza 2018-09-23

Kasiu a czy planujesz sprzedaż w innej formie niż na płycie bym chciała móc kupić legalnie online bez nośnikowo i pobrać jak film. Odtwarzacz posiadam ale tam gdzie ćwiczyć nie mogę a mini komputer zawsze przeniosę wraz z zawartością.

noavatar.png
Barnaba 2018-09-23

Oj do lutego to jeszcze daleko ???? oczywista ale warto sie zastanowić czy wszystko robimy

noavatar.png
Julietta 2018-09-23

Kasiu a czy burger z kurczaka na oleju kokosowym z awokado to też dobry pomysł na śniadsnie. Robię takiego z przepisu! pycha! ?

noavatar.png
Jakub 2018-09-23

Dokładnie jest tak że nic się samo nie zrobi. Ćwiczę od dwóch miesięcy i gdy musiałam zrobić ponad tygodniową przerwę na choróbsko to nie mogłam wytrzymać. Jak się zacznie ćwiczyć to już potem ćwiczy się z przyjemnością

noavatar.png
Cieszysław 2018-09-23

Ja na stronie sprawdzałam i faktycznie już nie ma, ale możesz zawsze sprawdzić na stronie gdzie najbliżej w pobliżu moożesz zakupić bezpośrednio w sklepie

noavatar.png
Józef 2018-09-23

W ciąży to nawet rutinoscorbin nie jest wskazany.

noavatar.png
Jaromira 2018-09-23

Witaj mam pytanie odnoście cukrzycy. Czy da się ją wyleczyć?Pozdrawiam

noavatar.png
Natalia 2018-09-24

Niestety taki czas… jesienny. Wirusy atakują. Proponuję pić wywar z imbiru!.Pozdrawiam

noavatar.png
Jasiu 2018-09-24

Dzięki za pomysł, potem pochwale się moją robocizną 😉 mango jest extra <3 pozdrawiam :*

noavatar.png
Klementyn 2018-09-24

Dlugo twierdzilam, ze trening w domu nie da mi tyle frajdy wyscie miedzy ludzi. Postanowilam wykupic apke na miesiąc, bardzo sie mylilam…wlasnie aktywowalam kolejne miesiące. Polecam kazdemu! daja duzo satysfakcji, i jeszcze wiecej endorfin!! 🙌 moooc!👊

noavatar.png
Hugo 2018-09-24

Pisałam juz post na temat proszku zasadowego

noavatar.png
Dobosława 2018-09-24

Super!Gratulacje!

noavatar.png
Libert 2018-09-25

Witaj mam pytanie odnoście cukrzycy. Czy da się ją wyleczyć?Pozdrawiam

noavatar.png
Norman 2018-09-25

Jaka mąka najlepiej się sprawdzi zamiast mąki kokosowej?

noavatar.png
Dobrosiodł 2018-09-25

To styl życia, trzymam pewne zasady – to styl życia a nie dieta oczywiście zdarza mi się zgrzeszyć

noavatar.png
Franciszka 2018-09-25

Witam. Czy aplikacja na androida juz jest dostępna, jeżeli tak to gdzie można ją pobrać?Pozdrawiam serdecznie.

noavatar.png
Czcisław 2018-09-26

Jutro bedzie u mnie na stole ?

noavatar.png
Euzebiusz 2018-09-26

Rewelacyjny pomysł z dodaniem treningów i diety pod tym kątem. Tego mi brakowało ??? dziękuję ? i życzę dużo zdrówka dla ?

noavatar.png
Dagna 2018-09-26

Oczywiście, że są. Wyżej odpowiedziałam na komentarz odnośnie tego tematu.

noavatar.png
Slawomiar 2018-09-26

Witaj. Od dawna śledzę bloga, ale dopiero teraz sama zaczynam wprowadzać zdrowe zmiany w swoim jadłospisie. Twój blog jest dla mnie inspiracją, jednak ciężko mi zmotywować mojego partnera do zdrowego żywienia , a co za tym idzie sama czasami jem to co on, bo nie mam czasu gotować po dwa różne dKasia. Czy masz jakiś pomysł jak przekonać faceta, żebyśmy razem żyli zdrowo? .

noavatar.png
Maciek 2018-09-26

Dzięki za mega pozytywną energie ! na kolejny trening! tym razem ?

noavatar.png
Gabriela 2018-09-26

Pisałam już o tym na blogu.Pozdrawiam

Top